AKP'li yazar, Erdoğan'dan ' AKP içi' operasyon yapılmasını istedi

AKP içindeki Cemaatçiler veya Cemaat'e yakın olan isimlere yönelik operasyon talebi AKP'liler tarafından da dile getirilmeye devam ediyor.

AKP'li yazar, Erdoğan'dan ' AKP içi' operasyon yapılmasını istedi

AKP içindeki Cemaatçiler veya Cemaat'e yakın olan isimlere yönelik operasyon talebi AKP'liler tarafından da dile getirilmeye devam ediyor.

23 Kasım 2016 Çarşamba 18:15
AKP'li yazar, Erdoğan'dan ' AKP içi' operasyon yapılmasını  istedi

Erdoğan'ın dershaneleri kapatmayan 3 eski bakanı işaret eden konuşması, Davutoğlu, Arınç ve Gül'le yaşadığı gerilimler ilk akla gelen başlıklar olurken, Star yazarı Nuh Albayrak, Erdoğan'a çağrıda bulundu.

ARKADAŞLARIN BİRİNE BİLE İŞLEM YAPILMADI

"Sızmadığı delik kalmayan bu şebekenin AK Parti’ye hiç bulaşmadığına inanmak mümkün mü? O halde can alıcı soru şu... Bu 'arkadaşlar' şimdi nerede?" diye soran Albayrak, "Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Özbekistan dönüşündeki '17-25 Aralık sürecinde tüm arkadaşlarımız bizi tam anlamış olsalardı 15 Temmuz belki olmayabilirdi. Oysa bu alçaklara toz kondurmayan arkadaşlarımız vardı' serzenişinden sonra hafızamı yokladım, bu 'arkadaşlar'ın tarifine uyan bir kişi hakkında bile işlem yapıldığını hatırlayamadım" ifadelerini kullanıldı.

"Sayın Cumhurbaşkanının bahsettiği yakın çalışma arkadaşları, geçenlerde açığa alınan birkaç AK Partili ilçe belediye başkanı değildi herhalde!" diyen Albayrak, Erdoğan'a çağrıda bulunarak şu ifadeleri kullandı:

Bu konu, teşkilatlara gönderilen; “İçinizde FETÖ’cü varsa ivedilikle temizleyin” talimatlarıyla geçiştirilemeyecek kadar ciddidir. 
Bence o falan ilçedeki FETÖ’cü üye yerinde dursun. 
Zira devletin imkanlarını, FETÖ’cülere o üyeler peşkeş çekmiş olamaz. Veya her şey ortaya çıktığı halde FETÖ uşaklığı yapmaya devam eden üst düzey bürokratları da ilçelerdeki FETÖ’cü üyeler koruyamaz.
Siz, AK Parti’deki FETÖ’cülerle gerçekten mücadele etmek istiyorsanız etrafınıza bakın.
Çünkü o “arkadaşlar” çok uzağa gitmiş olamaz...

 

Sol haber 

loading...
loading...
Son Güncelleme: 23.11.2016 18:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol