Hakan Şükür de kandırılmış!

Eski AK Parti milletvekili ve milli futbolcu Hakan Şükür, Twitter’dan açıklamalar yaptı. Hakkındaki iddiaları değerlendiren Şükür, sempati duyduğumuz bu hareketin, bugüne bakan ortadaki iddiaları bilebilmemiz imkansız” sözleriyle kendisini savundu.

Hakan Şükür de kandırılmış!

Eski AK Parti milletvekili ve milli futbolcu Hakan Şükür, Twitter’dan açıklamalar yaptı. Hakkındaki iddiaları değerlendiren Şükür, sempati duyduğumuz bu hareketin, bugüne bakan ortadaki iddiaları bilebilmemiz imkansız” sözleriyle kendisini savundu.

25 Ağustos 2016 Perşembe 10:26
Hakan Şükür de kandırılmış!

Şükür’ün Twitter yaptığı o savunmasında öne çıkan başlıklar şöyle:

 “Değerli dostlar, yaşadıklarım, hakkımda söylenenler ve yapılanları hiç hakketmiyor ve çok üzülüyorum. Vatan, Bayrak, Millet,Türkçemizin, Milli ve manevi değerlerimizin Dünya’ya anlatılması konusunda birçok devlet büyüğü, sanatçı, siyasetçi ve sporcu gibi sempati duyduğumuz günler yaşadık. Hangimiz bu duyguda değildi ki?”

: “Bugün ise bir çok yetkili ve makam sahiplerinin yıllardır farkına varamadığı devlete sızmış bir örgütten bahsediliyor. Biz ise sadece anlam veremediğimiz bir sürecin yargısız infaz kısmını yaşıyoruz. Bir sporcu olarak, kimi tanırsınız, neyini bilebilirsiniz, neresinde olabilirsiniz ki yaşananların? Bütün her şeyin hukuki ve yasal olduğu anlarda yaptığınız bir hayrın, söylediğiniz bir sözün, bugün suç olabileceğini nasıl bilebiliriz ki.”

 “Şeffaf yaşadım, böyle yaptım, iyilik düşündüm. Her zaman yasal olan, halka açık olan ve ihtiyacı olan her yere herkese yardım etmeye çalıştım. Bazen Doğu’daki kardeşime, bazen mahallemde ki komşuma, bazen de bana söylenen, desteğe ihtiyacı olana kimliğine bakmadan yardım ettim. İçimde her zaman bu duygu vardı ve hep huzurluydum. Ne Zaman ki siyasete girdim, ki bana göre değildi siyaset, bu duygum hep devam etti. Yapamadım, beceremedim belki de.. Bir sporcu olarak kıramadım kimseyi ve evet dedim makama ihtiyacı olmadan bu teklife.”

: “Öyle bazısının anlattığı gibi kimsenin dizinin dibinde, kimsenin dediğini yapan biri değilim. O yüzden hata yapıyor, duygusal davranıyorum. İnanın kanser tedavisinden yeni çıkmış Annem başta, kardeşlerim, eşim ve çocuklarım ile ağır şeker hastası tutuklu Babam’a çok üzülüyoruz. Tamamen başka dünyanın insanları olan Ailemin hiçbir ferdinin bahsi geçen Fetö ile hiçbir bağı yok. Bunu kime sorsanız bilir. Bahsi geçen harekete tamamen karşı olan biri olan ağır şeker hastası Babam, şu anda tutuklu ve hukuken bir şey yapamıyoruz.”

: “Kim ne yaptıysa cezasını çeksin inşallah.. Kalbini kırdıklarım varsa hepsinden özür diliyor, haklarını helal etmelerini istiyorum. Faydası olacaksa,yakında ülkemde son dönemlerde yaşananlarla ilgili vicdanen duygu ve düşüncelerimi sizlerle zaman zaman paylaşacağım. Tekrar Seçilmiş Cumhurbaşkanı’na Hükümetine, demokrasimize yapılan hain teşebbüsü Lanetliyor, Şehitlerimize Rahmet diliyorum. Ülkemi, Bayrağımı, Milletimi çok sevdiğimi ve Nasıl temsil ettiğimi söylememe gerek olmadığını düşünüyor, Canım Ülkemin toplumsal barış ile huzura kavuşmasını diliyorum. Allah Devletimi, Ülkemi, Milletimi korusun. Amin..”

Gazete duvar 

 

loading...
loading...
Son Güncelleme: 25.08.2016 10:26
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol