İMC TV ve Hayatın Sesi çalışanlarının sarı kartları iptal edildi

​Yayını karartılan kanallardan Hayatın Sesi Televizyonunun çalışanlarının sarı basın kartlarının iptal edilmesinin ardından Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından İMC TV'nin çalışanlarının da basın kartları iptal edildi.

İMC TV ve Hayatın Sesi çalışanlarının sarı kartları iptal edildi

Kartların iptaline ilişkin bildirim, sarı basın kartı taşıyan gazetecilerin cep telefonlarına SMS ile iletildi.Mesajda “basın kartınız kurumunuzun kapanması nedeniyle iptal edilmiştir. Lütfen iptal edilen kartınızı İstanbul İl Müdürlüğüne iade ediniz” denildi.İMC TV Genel Yayın Yönetmeni Defne Asal’ın sarı basın kartı iptal edildi.Hayatın Sesi Televizyonu çalışanları Televizyon Genel Müdürü Gökhan Çetin ve Haber Editörü Sultan Özer’in de sarı basın kartı BYEGM tarafından iptal edildi.

Hayatın Sesi Televizyonu çalışanları Televizyon Genel Müdürü Gökhan Çetin ve Haber Editörü Sultan Özer’in sarı basın kartı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından iptal edildi.Çalışanlara BYEGM tarafından gönderilen mesajda, “Basın kartınız kurumunuzun kapanması nedeniyle iptal edilmiştir. Lütfen iptal edilen kartınızı İstanbul İl Müdürlüğüne iade ediniz” denild

Demokrat haber-evrensel 

anf diha evrensel imc tv hayatın sesi sarı basın kartları iptla edildi
loading...
loading...
Sosyal Medya
Gazete Manşetleri
sanalbasin.com üyesidir
Bumerang - Yazarkafe
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
YEREL HABERLER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK Minbic’in batısını bombalıyor
TSK Minbic’in batısını bombalıyor
 Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Erdoğan'ı Atatürk'e benzetti
Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Erdoğan'ı Atatürk'e benzetti