Başbakan'dan AB'ye : Fazla naz aşık usandırır

Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye’nin yarım asrı aşkın bir süredir AB üyeliği yolunda çalışmalarını sürdürdüğünü hatırlatarak, "Karar onların. Türkiye’nin alternatifleri her zaman vardır. Avrupa unutmasın fazla naz aşık usandırır" dedi.

Başbakan'dan AB'ye : Fazla naz aşık usandırır

AB’nin reform süreci her zaman gündemimizde öncelikler arasında yer almış, almaya devam etmektedir diyen Başbakan Binali Yıldırım, şöyle devam etti: " Bugün Türkiye Avrupa’nın dışından değil, içinden konuşan bir ülkedir. Avrupa’nın geleceğinde söz sahibi olan en güçlü devletlerden biriyiz. Pek çok Avrupa ülkesinden daha üstün standartlara sahibiz. Bu nedenle objektif kriterler açısından Türkiye aslında pek çok ülkeden daha fazla AB’ye üye olma hakkına sahiptir.  Karar onların. Türkiye’nin alternatifleri her zaman vardır. Avrupa unutmasın fazla naz aşık usandırır
Başkanlık referandumuna ilişkin de konuşan Başbakan Binali Yıldırım millete giderek daha da güçlü şekilde çıkacaklarını bildirdi. MHP`nin referandum konusundaki olumlu tavrını öven Yıldırım ayrıca "FETÖ ile mücadeleye devleti hainlerden temizleyinceye kadar devam edeceğiz" dedi.

 

Zernews 

anf diha imc başbakan ab fazla naz aşık usandırır
loading...
loading...
Sosyal Medya
Gazete Manşetleri
sanalbasin.com üyesidir
Bumerang - Yazarkafe
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
YEREL HABERLER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürt petrolü Londra’da tartışılıyor
Kürt petrolü Londra’da tartışılıyor
IŞİD yeni liderini arıyor
IŞİD yeni liderini arıyor