....

Diyarbakır'da esnaf ziyaretine çıkan kayyum: Rabbim bizi koruyacak

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin tutuklanan eş başkanları Gültan Kışanak ve Fırat Anlı’nın yerine kayyum olarak atanan eski Ankara Etimesgut Kaymakamı Cumali Atilla, “Ben tehditlere hiçbir zaman değer vermiyorum. Yüce Rabbim bizi koruyacak” dedi.

Diyarbakır'da esnaf ziyaretine çıkan kayyum: Rabbim bizi koruyacak

Göreve başlamasının ardından esnaf gezisi düzenleyen bugün de AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy ve kendisi gibi Sur ilçesine kayyum olarak atanan Bilal Özkan ile esnafı gezen Atilla, yeni görevi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

‘TEHDİTLERE DEĞER VERMİYORUM’ 

“Bu görevin hem şahsı adına hem Diyarbakır adına hayırlı olmasını dilediğini” söyleyen Atilla, “Dün itibari ile göreve başladık. Bana bu görevi tevdi eden Bakanımıza, Başbakanımıza, Cumhurbaşkanımıza öncelikle teşekkür ediyorum. İnşallah, yüce Rabbimin yardımı ve aziz Diyarbakır'ın aziz hemşehrilerimin de desteği ile güzel Diyarbakır'ımızı daha güzel seviyeye getirmeye gayret göstereceğiz. İnşallah Diyarbakır sizlerle birlikte daha da güzel olacak. Diyarbakırlı vatandaşlarımız yaklaşık 17 yıldır hizmetlerden yeterince faydalanamadı. Bundan sonra inşallah devletimizin bütün imkânları şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da desteği ile daha güzel şeyler yapılacak. Ben o tehditlere hiçbir zaman değer vermiyorum. Yüce Rabbim bizi koruyacak, bu aziz milletimizin duaları ile biz sizlerle çok güzel şeyler yapacağız" diye konuştu.

 

DEMOKARAT HABER 

diha kayyum amed cumalı atilla tehdit
loading...
loading...
Sosyal Medya
Gazete Manşetleri
sanalbasin.com üyesidir
Bumerang - Yazarkafe
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
YEREL HABERLER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pentagon'dan Trump'a yanıt
Pentagon'dan Trump'a yanıt
Trump'tan Rusya yorumu: Etkili ve zekiler
Trump'tan Rusya yorumu: Etkili ve zekiler