....

Talabani'nin temsilcisi Demirtaş, Türk ve Kışanak'ın ailesini ziyaret etti

Talabani'nin Türkiye temsilcisi Behroz Gelali, Selahattin Demirtaş, Ahmet Türk ve Gültan Kışanak'ın ailesini ziyaret etti. Gelali, Talabani'nin 'geçmiş olsun' dileklerini iletti.

Talabani'nin  temsilcisi Demirtaş, Türk ve Kışanak'ın ailesini ziyaret etti

Irak eski Cumhurbaşkanı Celal Talabani’nin lideri olduğu Irak Kürdistan Yurtseverler Birliği (IKYB) Türkiye Temsilcisi Behroz Gelali, haklarında yürütülen soruşturmalar kapsamında tutuklanan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, görevden alınan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk’ün ailelerine ziyaret etti.

Talabani’nin partisinin Türkiye temsilcisi olan Beyroz Gelali, önce Mardin’de Ahmet Türk’ün evini ziyaret ederek eşi Mülkiye Türk’e geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve Celal Talabani ile eşi Heroxan Talabani’nin selamlarını iletti. Mardin’den Diyarbakır’a gelen IKYB’nın Türkiye Temsilcisi Gelali, tutuklandıktan sonra görevden alınan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak’ın eşi Zülküf Kışanak ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’ı da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti ve Celal Talabani ile eşinin destek mesajlarını bildirdi.

 

Gazete duvar 

anf dihaber talabanı temsilcisi demırtaş türk kışanak aile ziyaret amed amed haber
loading...
loading...
Sosyal Medya
Gazete Manşetleri
sanalbasin.com üyesidir
Bumerang - Yazarkafe
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
YEREL HABERLER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mavi Marmara davası  düşürülüyor
Mavi Marmara davası düşürülüyor
Rusya ABD'yi uyardı
Rusya ABD'yi uyardı