....

Erciş'te asfalt çalışmaları başladı

Erciş Belediyesi ve Van Büyükşehir Belediyesi tarafından 2016 yılı çalışma programı kapsamında, ilçede sezonun ilk sıcak asfalt döküldü.

Erciş'te asfalt çalışmaları başladı

 

 

Erciş Belediyesi ve Van Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi  Erciş Şube Şefliği ilçedeki çalışmalarını sürdürüyor.Yapılan çalışmalar kapsamında ilçede sezonun ilk sıcak asfaltı döküldü.  Yoldere (Akrak) grubu üzerine bulunan mahallelerin 5.5 km'lik  yolundaki sıklaştırma çalışmalarının tamamlanmasından sonra  söz konusu yola ilk defa sıcak asfalt döküldü.  Asfalt çalışmaları sürüyorken  mahalleli vatandaşlar da çalışma karşısında duydukları memnuniyeti dile getirdi.  Toz ,toprak ve çamur içerisinde boğulduklarını belirten sakinler , belediye ekiplerine teşekkür etti. Öte yandan Erciş Belediyesi eş başkan vekili Güler Avcı ve belediye meclis üyeleri devam eden çalışmaları ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Burada mahalle sakinleriyle bir araya gelen eş başkan vekili Avcı ,  seksen yıldır kırsal kesimin böylesi hizmet görmediğini belirterek  çalışmalarının birçok noktada devam ettiğini ve yolun mahalleli halka hayırlı olmasını diledi.

Taşlıçay  (Panî) mahallesi grubunda bulunan 15 km'lik yolun sıcak asfaltına ise önümüzdeki hafta başlanılması bekleniliyor. 

loading...
loading...
Sosyal Medya
Gazete Manşetleri
sanalbasin.com üyesidir
Bumerang - Yazarkafe
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
YEREL HABERLER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binali Yıldırım - Putin görüşmesinin detayları belirtildi
Binali Yıldırım - Putin görüşmesinin detayları belirtildi
Dersim’de polis noktasında patlama
Dersim’de polis noktasında patlama