Genç kızı 21 gün boyunca darp edip tecavüz etti

Adana Seyhan'da bir genç kadın 21 gün boyunca sopa ve kemerle işkence edilerek, tecavüz edildiği ortaya çıktı.

Genç kızı 21 gün boyunca darp edip tecavüz etti

Adana Seyhan'da bir genç kadın 21 gün boyunca sopa ve kemerle işkence edilerek, tecavüz edildiği ortaya çıktı.

23 Kasım 2017 Perşembe 01:40
Genç kızı 21 gün boyunca darp edip tecavüz etti

AmedToday - Cumhuriyette yer alan habere göre, Adana Seyhan'a bağlı Sarıyakup Mahallesi'nde 21 Kasım, İddiaya göre, Derya R. B. (19) bir süre önce erkek arkadaşı hayatını kaybedince bunalıma girdi. Ailesi genç kızı psikolojisi düzelmesi için hastaneye götürdü. Genç kız burada verilen ilaçları kullanmaya başladı. Derya R. B. 1 Kasım günü ise saçlarını boyatmak için evden çıkıp Belediyeevleri Mahallesi'ndeki bir kuaföre geldi. Genç kız Gökhan U.’nun (29) işlettiği kadın kuaföründe saçlarını boyattı. Burada Gökhan U. ve yanında çalışan ve saçlarını boyayan Tevfik T. (29) ile tanışıp arkadaş oldu. O esnada kuaförde bulunan ve Gökhan U.’nun arkadaşı olduğu öğrenilen evli ve 3 çocuk babası Rasin Sabah da (32) sohbete katılıp, Derya R. B. ile tanıştı.

"Benim de evladım var sana kötü bir şey yapmam"
Genç kız ile Rasin Sabah bir süre sohbet ettikten sonra Sabah genç kıza birlikte gezmeyi teklif etti. Ancak genç kız önce korkup şahsa "Ben seni tanımıyorum benim saat 18.00'de evde olmam lazım" diye yanıt verdi. Sabah ise genç kıza “Benim de evladım var. Sana kötü bir şey yapmam” diyerek, Derya R. B.’yi ikna etti. Bunun üzerine kuaför Gökhan U., her ikisini de Sabah’ın Sarıyakup Mahallesi’ndeki iş yerinin önünde bıraktı. İkili, iş yerinin çatı katına çıkıp, burada bir süre sigara içip sohbetlerini sürdürdü. Ancak hava kararınca genç kız, eve gitmek istediyse de Rasin Sabah buna izin vermedi.

Sopa ile dövüp elini bağlayıp ağzını kapatarak, tecavüz etti
Çıkan tartışma sonucunda Rasin Sabah (32), iş yerinde bulundurduğu sopayı çıkartıp, Derya R. B.’yi dövmeye başladı, sonrasında genç kızın elini bağlayıp ağzını kapatarak ona tecavüz etti. Tam 2 hafta boyunca iş yerinin çatı katına hapsettiği Derya R. B.’ye şiddet uygulayıp, defalarca tecavüz eden Sabah, sonrasında adeta bir tutsak gibi gördüğü B.’yi, Mersin ve Antalya’ya götürerek, burada da kaldığı evlerde cinsel saldırısını sürdürdü.

Kemerle dövüp aynı zamanda tecavüz etti
Sabah, ailesiyle iletişim kurmaması için genç kızın cep telefonunu da alıp, sim kartını da kırdı. Mersin ve Antalya'da da genç kıza tecavüze devam eden zanlı 4 gün sonra tekrar Adana'ya dönüp genç kızı ayakkabı imalathanesine getirdi. Ellerinden bağladığı B.’yi çırılçıplak soyan Sabah, kemerini çıkartıp bir yandan ona şiddet uyguladı, diğer yandan da tecavüz etti.

Loading...
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol