Hayır bir yanlışlık yok. Rojava'da insanlığa karşı savaşan örgütten söz ediyoruz. Ve yine yanlış okumadınız, "mermileri hedefe denk gelsin" diye yazıyor, evet. Aynen böyle demişlerdi insanlıktan uzak kimseler. Kan donduran bu söylemleri dillendirmekten hiç çekinmemişlerdi.

Çünkü yıllar önce IŞİD henüz "bir araya gelmiş bir grup öfkeli insan" iken, Kürtler'i katledelerden az önce yukarıda okuduğunuz sözler Türkiye'den yükseliyordu.

Çünkü o zamanlar besledikleri karganın gözlerini oyacaklarını bilmiyorlardı. Şimdi ise 'devran döndü, sap döndü, Türk döndü'

Alışkınız ama biz böyle şeylere. Tıpkı Gezi için polisle çatışırken 'hain' ilan edilip Lice'de Kürtler'le çatışırken 'kahraman' ilan edilen kişi gibi.

Bu her zaman böyle olmuştur. Kürtler'i katleden kim olursa olsun kahraman ilan edilmiştir. Bu ister IŞİD olsun, ister polisle çatışan bir kemalist olsun, ister para için eline silah olsan korucu bir Kürt olsun. Ancak aynı namlu onlara doğru tutulunca farkına varıyorlar gerçeğin.

Çünkü onlara göre kahramanlık Kürt'ü vatansız bırakmak, Kürtçe'yi yok etmek, Kürt'ü katletmektir.

Söz konusu Kürtler olunca herkes körebe oluyor. Öyle ki her zaman "Erdoğan anasayayı ihlal ediyor" diye bangır bangır bağıran Kemal Kılıçdaroğlu bile söz konusu Kürtler olunca "Anayasaya aykırı ama yine de evet diyeceğiz" demekten çekinmiyor.

Söz konusu Kürtler olunca Çin'deki hayvan katliamları için ayaklanan sözde hayvanseverler doğuda yakılan ormanlarda katledilen hayvanlara karşı suspus. Bu hep böyleydi. O yüzden Diyarbakır'da HDP mitinginde IŞİD bomba patlatıp masum insanları katlederken "Yaşasın IŞİD" diye bağırıp İstanbul'da bomba patlatırken "Kahrolsun IŞİD" diye bağıran şahıslara şaşırmadık.

Ve şeytan Kürtler'e karşı savaş açtığında bir gün "Yaratılanı seviyoruz yaradandan ötürü" diyenlerin sanatist olması da şaşırtmayacak bizi.

Her ne kadar Kürtler katledilirken kendini insan zannedenler "Yaşasın IŞİD, Allah mermilerini hedefe denk getirsin." demiş bile olsa biz aynı gaflete düşmeyeceğiz. Çünkü barbar IŞİD çetelerinin insanlıktan uzak olduğunu ve katlettiklerinin masum olduklarının bilincindeyiz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol